Kopen 0481003.V met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 125V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 125V |
| Size / Dimension: | 0.665" L x 0.228" W x 0.772" H (16.90mm x 5.80mm x 19.60mm) |
| Serie: | 481 |
| Reactietijd: | Fast |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Alarm Indicator |
| Andere namen: | 481003.V 481003V |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Holder |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | 11.2 |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 13 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0481003.V |
| Fuse Type: | Indicating Fuse |
| Kenmerken: | Indicating |
| Beschrijving: | FUSE INDICATING 3A 125VAC/VDC |
| DC Cold Resistance: | 0.067 Ohm |
| Huidige score: | 3A |
| Klasse: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 300A |
| goedkeuringen: | CSA, UR |
| toepassingen: | Telecom |
| Email: | [email protected] |