0805J0160331KFR
Onderdeel nummer:
0805J0160331KFR
Beschrijving:
CAP CER 330PF 16V C0G/NP0 0805
Data papier:
0805J0160331KFR.pdf
Invoering
Kopen 0805J0160331KFR met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:16V
Tolerantie:±10%
Dikte (Max):0.051" (1.30mm)
temperatuurcoëfficiënt:C0G, NP0
Size / Dimension:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie:-
ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:0805 (2012 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:0805J0160331KFR
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Epoxy Mountable, High Temperature
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:330pF ±10% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Beschrijving:CAP CER 330PF 16V C0G/NP0 0805
Capaciteit:330pF