0805J2001P20BFT
Onderdeel nummer:
0805J2001P20BFT
Beschrijving:
CAP CER 1.2PF 200V C0G/NP0 0805
Data papier:
0805J2001P20BFT.pdf
Invoering
Kopen 0805J2001P20BFT met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:200V
Tolerantie:±0.1pF
Dikte (Max):0.051" (1.30mm)
temperatuurcoëfficiënt:C0G, NP0
Size / Dimension:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie:-
ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:0805 (2012 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:0805J2001P20BFT
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Epoxy Mountable, High Temperature
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:1.2pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Beschrijving:CAP CER 1.2PF 200V C0G/NP0 0805
Capaciteit:1.2pF