Kopen 0805J5000682KXR met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 500V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±10% |
| Dikte (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| temperatuurcoëfficiënt: | X7R (2R1) |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Serie: | - |
| ratings: | AEC-Q200 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 0805 (2012 Metric) |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount, MLCC |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0805J5000682KXR |
| lead Style: | - |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Kenmerken: | Epoxy Mountable |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 6800pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) |
| Beschrijving: | CAP CER 6800PF 500V X7R 0805 |
| Capaciteit: | 6800pF |