0805Y0250331MDR
Onderdeel nummer:
0805Y0250331MDR
Fabrikant:
Knowles / Syfer
Beschrijving:
CAP CER 330PF 25V X7R 0805
Data papier:
0805Y0250331MDR.pdf
Invoering
Kopen 0805Y0250331MDR met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:25V
Tolerantie:±20%
Dikte (Max):0.051" (1.30mm)
temperatuurcoëfficiënt:X7R
Size / Dimension:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie:FlexiCap™
ratings:AEC-Q200
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:0805 (2012 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:0805Y0250331MDR
lead Style:-
Afstand tussen de draden:-
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Epoxy Mountable, High Temperature
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:330pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Beschrijving:CAP CER 330PF 25V X7R 0805
Capaciteit:330pF