Kopen 0915056 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 65V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 250V |
| Serie: | TMC |
| Andere namen: | 0915056-ND 277-7131 915056 TMC 2 M1 120 8,0A TMC2M11208,0A |
| Aantal polen: | 2 |
| montage Type: | DIN Rail |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 3 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0915056 |
| Verlichting Voltage (nominaal): | - |
| Verlichting: | - |
| Beschrijving: | CIR BRKR THRMMAG 8A 250VAC 65VDC |
| Huidige score: | 8A |
| Breaker Type: | Thermal Magnetic |
| actuator Type: | Lever |
| Email: | [email protected] |