Kopen 0915473 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 250V |
| Serie: | TMC |
| Andere namen: | 0915473-ND 277-7053 915473 TMC 1 M1 100 15,0A TMC1M110015,0A |
| Aantal polen: | 1 |
| montage Type: | DIN Rail |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 3 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0915473 |
| Verlichting Voltage (nominaal): | - |
| Verlichting: | - |
| Beschrijving: | CIR BRKR THRM-MAG 15A 250VAC |
| Huidige score: | 15A |
| Breaker Type: | Thermal Magnetic |
| actuator Type: | Lever |
| Email: | [email protected] |