Kopen 0LDC2000X met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 600V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 600V |
| Size / Dimension: | 3.500" Dia x 3.752" L (88.90mm x 95.30mm) |
| Serie: | POWR-GARD®, POWR-PRO® LDC |
| Reactietijd: | Fast |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Andere namen: | LDC2000 LDC2000X |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Bolt Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 13 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0LDC2000X |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | FUSE CARTRIDGE 2KA 600VAC/VDC |
| Huidige score: | 2kA |
| Klasse: | L |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 200kA AC, 50kA DC |
| goedkeuringen: | CE, CSA, UL |
| toepassingen: | Solar (Photovoltaic) |
| Email: | [email protected] |