Kopen 0LEC0BASX met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning: | 600V |
|---|---|
| Klemtype: | Crimp |
| Serie: | LEC |
| Andere namen: | LEC0BASX LECBAS |
| oriëntering: | - |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Free Hanging In Line |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 13 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0LEC0BASX |
| Type zekeringhouder: | Holder |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Fuse Size: | 13/32" Dia x 1-1/2" L (10.3mm x 38.1mm) |
| For Use With / Gerelateerde Producten: | Class CC |
| Uitgebreide beschrijving: | Fuse Holder 30A 600V 1 Circuit Cartridge Free Hanging In Line |
| Beschrijving: | FUSE HLDR CART 600V 30A IN LINE |
| Huidige score: | 30A |
| Contact Material: | Copper |
| Contact Finish: | - |
| Email: | [email protected] |