Kopen 0RLN030.T met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 250V |
| Size / Dimension: | 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) |
| Serie: | POWR-GARD® RLN |
| Reactietijd: | Fast |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Cartridge, Non-Standard |
| Andere namen: | RLN030 RLN030.T RLN30 |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Holder |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0RLN030.T |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | FUSE CRTRDGE 30A 250VAC NON STD |
| Huidige score: | 30A |
| Klasse: | H |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 10kA |
| goedkeuringen: | CE, CSA, UL |
| toepassingen: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |