Kopen 0RLS225.X met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 600V |
| Size / Dimension: | 2.594" Dia x 7.878" L (65.90mm x 200.10mm) |
| Serie: | POWR-GARD® RLS |
| Reactietijd: | Fast |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Cylindrical, Blade Terminals |
| Andere namen: | RLS225 RLS225.X |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Holder |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0RLS225.X |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | FUSE CRTRDGE 225A 600VAC CYLINDR |
| Huidige score: | 225A |
| Klasse: | H |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 10kA |
| goedkeuringen: | CE, CSA, UL |
| toepassingen: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |