Kopen 0SOO015.Z met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 125V |
| Size / Dimension: | - |
| Serie: | POWR-GARD® SOO |
| Reactietijd: | Slow |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | S Type Plug |
| Andere namen: | SOO015 SOO015.Z SOO15 |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Holder |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0SOO015.Z |
| Fuse Type: | Edison Plug |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | FUSE EDISON PLUG 15A 125VAC |
| Huidige score: | 15A |
| Klasse: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 10kA |
| goedkeuringen: | UL |
| toepassingen: | Motor Protection |
| Email: | [email protected] |