Kopen 0ZCB0050FF2G met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 16V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 100ms |
| Dikte (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Size / Dimension: | 0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm) |
| Serie: | 0ZCB |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 900 mOhm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 250 mOhm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 1210 (3225 Metric) |
| Andere namen: | 0ZCB0050FF 507-1489-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0ZCB0050FF2G |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 16V Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric) |
| Beschrijving: | PTC RESTTBLE 0.50A 16V CHIP 1210 |
| Current - Trip (It): | 1A |
| Current - Max: | 40A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 500mA |
| goedkeuringen: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |