Kopen 0ZRE0055FF1A met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 240V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 26s |
| Dikte (Max): | - |
| Size / Dimension: | 0.551" L x 0.161" W (14.00mm x 4.10mm) |
| Serie: | 0ZRE |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 1.45 Ohm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 450 mOhm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Disc |
| Andere namen: | 507-1355 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 18 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0ZRE0055FF1A |
| Afstand tussen de draden: | 0.201" (5.10mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.854" (21.70mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 240V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beschrijving: | PTC RESETTABLE 240V 550MA RADIAL |
| Current - Trip (It): | 1.25A |
| Current - Max: | 7A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 550mA |
| goedkeuringen: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |