Kopen 0ZRM0050FF2C met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 120V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 6s |
| Dikte (Max): | - |
| Size / Dimension: | 0.362" Dia x 0.150" W (9.20mm x 3.80mm) |
| Serie: | 0ZRM |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 1.17 Ohm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 500 mOhm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Radial, Disc |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 18 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 0ZRM0050FF2C |
| Afstand tussen de draden: | 0.201" (5.10mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.587" (14.90mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 120V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beschrijving: | PTC RESET 0.50A 120VAC/VDC RAD |
| Current - Trip (It): | 1A |
| Current - Max: | 3A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 500mA |
| goedkeuringen: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |