100YXA100MEFC10X20
100YXA100MEFC10X20
Onderdeel nummer:
100YXA100MEFC10X20
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Data papier:
1.100YXA100MEFC10X20.pdf2.100YXA100MEFC10X20.pdf
Invoering
Kopen 100YXA100MEFC10X20 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:100V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:YXA
Ripple Current:290mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:100YXA100MEFC10X20
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.846" (21.50mm)
Uitgebreide beschrijving:100µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Capaciteit:100µF