10YXG1500MEFCT810X20
10YXG1500MEFCT810X20
Onderdeel nummer:
10YXG1500MEFCT810X20
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Data papier:
1.10YXG1500MEFCT810X20.pdf2.10YXG1500MEFCT810X20.pdf
Invoering
Kopen 10YXG1500MEFCT810X20 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:10V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:YXG
Ripple Current:-
Polarisatie:-
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:11 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:10YXG1500MEFCT810X20
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.866" (22.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1500µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Capaciteit:1500µF