1110-390K-RC
1110-390K-RC
Onderdeel nummer:
1110-390K-RC
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
FIXED IND 39UH 4A 46 MOHM TH
Data papier:
1110-390K-RC.pdf
Invoering
Kopen 1110-390K-RC met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Wirewound
Tolerantie:±10%
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.660" Dia (16.76mm)
afscherming:Unshielded
Serie:1110
ratings:-
Q @ Freq:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:1110-390K-RC
Inductie:39µH
Hoogte - Zittend (Max):0.840" (21.34mm)
Frequentie - Test:1kHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:-
Uitgebreide beschrijving:39µH Unshielded Wirewound Inductor 4A 46 mOhm Max Radial
Beschrijving:FIXED IND 39UH 4A 46 MOHM TH
DC Resistance (DCR):46 mOhm Max
Huidige score:4A