1130-150K-RC
1130-150K-RC
Onderdeel nummer:
1130-150K-RC
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
FIXED IND 15UH 13.5A 9 MOHM TH
Data papier:
1130-150K-RC.pdf
Invoering
Kopen 1130-150K-RC met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Wirewound
Tolerantie:±10%
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:1.100" Dia (27.94mm)
afscherming:Unshielded
Serie:1130
ratings:-
Q @ Freq:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd:12 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:1130-150K-RC
Inductie:15µH
Hoogte - Zittend (Max):0.840" (21.34mm)
Frequentie - Test:1kHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:-
Uitgebreide beschrijving:15µH Unshielded Wirewound Inductor 13.5A 9 mOhm Max Radial
Beschrijving:FIXED IND 15UH 13.5A 9 MOHM TH
DC Resistance (DCR):9 mOhm Max
Huidige score:13.5A