Kopen 140EET met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 500V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 690V |
| Size / Dimension: | 1.811" L x 1.457" W x 0.748" H (46.00mm x 37.00mm x 19.00mm) |
| Serie: | EET |
| Reactietijd: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Bolt Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | 1050 |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 140EET |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | FUSE CRTRDGE 140A 690VAC/500VDC |
| Huidige score: | 140A |
| Klasse: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 200kA |
| goedkeuringen: | CE, UR |
| toepassingen: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |