160RX3027A10X16
Onderdeel nummer:
160RX3027A10X16
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 27UF 160V RADIAL
Data papier:
1.160RX3027A10X16.pdf2.160RX3027A10X16.pdf
Invoering
Kopen 160RX3027A10X16 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:160V
Tolerantie:-
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:RX30
Ripple Current:-
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 130°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:160RX3027A10X16
Lifetime @ Temp.:-
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.709" (18.00mm)
Uitgebreide beschrijving:27µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 27UF 160V RADIAL
Capaciteit:27µF