Kopen 16YXG120MEFC6.3X11 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 16V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Serie: | YXG |
| Ripple Current: | 170mA @ 120Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Andere namen: | 1189-1137 16YXG120MEFC63X11 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 16YXG120MEFC6.3X11 |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.098" (2.50mm) |
| Impedantie: | 220 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.492" (12.50mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 120µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 120UF 20% 16V RADIAL |
| Capaciteit: | 120µF |