16ZLH1000MEFCSG10X16
16ZLH1000MEFCSG10X16
Onderdeel nummer:
16ZLH1000MEFCSG10X16
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Data papier:
1.16ZLH1000MEFCSG10X16.pdf2.16ZLH1000MEFCSG10X16.pdf
Invoering
Kopen 16ZLH1000MEFCSG10X16 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:16V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:ZLH
Ripple Current:1.056A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:11 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:16ZLH1000MEFCSG10X16
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:28 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.689" (17.50mm)
Uitgebreide beschrijving:1000µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Capaciteit:1000µF