1808J2000271KDT
Onderdeel nummer:
1808J2000271KDT
Fabrikant:
Knowles / Syfer
Beschrijving:
CAP CER 270PF 200V X7R 1808
Data papier:
1808J2000271KDT.pdf
Invoering
Kopen 1808J2000271KDT met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:200V
Tolerantie:±10%
Dikte (Max):0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt:X7R
Size / Dimension:0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie:-
ratings:AEC-Q200
Packaging:-
Verpakking / doos:1808 (4520 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:1808J2000271KDT
lead Style:-
Afstand tussen de draden:-
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Epoxy Mountable, High Temperature
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:270pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
Beschrijving:CAP CER 270PF 200V X7R 1808
Capaciteit:270pF