1808J2000681KFT
Onderdeel nummer:
1808J2000681KFT
Beschrijving:
CAP CER 680PF 200V C0G/NP0 1808
Data papier:
1808J2000681KFT.pdf
Invoering
Kopen 1808J2000681KFT met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:200V
Tolerantie:±10%
Dikte (Max):0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt:C0G, NP0
Size / Dimension:0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie:-
ratings:-
Packaging:-
Verpakking / doos:1808 (4520 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:1808J2000681KFT
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:680pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Beschrijving:CAP CER 680PF 200V C0G/NP0 1808
Capaciteit:680pF