1808Y0250100FFR
Onderdeel nummer:
1808Y0250100FFR
Fabrikant:
Knowles / Syfer
Beschrijving:
CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 1808
Data papier:
1808Y0250100FFR.pdf
Invoering
Kopen 1808Y0250100FFR met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:25V
Tolerantie:±1%
Dikte (Max):0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt:C0G, NP0
Size / Dimension:0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie:FlexiCap™
ratings:-
Packaging:-
Verpakking / doos:1808 (4520 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:1808Y0250100FFR
lead Style:-
Afstand tussen de draden:-
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Epoxy Mountable, High Temperature
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:10pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Beschrijving:CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 1808
Capaciteit:10pF