1808Y2000272JDR
Onderdeel nummer:
1808Y2000272JDR
Beschrijving:
CAP CER 2700PF 200V X7R 1808
Data papier:
1808Y2000272JDR.pdf
Invoering
Kopen 1808Y2000272JDR met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:200V
Tolerantie:±5%
Dikte (Max):0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt:X7R
Size / Dimension:0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie:FlexiCap™
ratings:AEC-Q200
Packaging:-
Verpakking / doos:1808 (4520 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:1808Y2000272JDR
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:2700pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
Beschrijving:CAP CER 2700PF 200V X7R 1808
Capaciteit:2700pF