1808Y2000392FFT
Onderdeel nummer:
1808Y2000392FFT
Beschrijving:
CAP CER 3900PF 200V C0G/NP0 1808
Data papier:
1808Y2000392FFT.pdf
Invoering
Kopen 1808Y2000392FFT met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:200V
Tolerantie:±1%
Dikte (Max):0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt:C0G, NP0
Size / Dimension:0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie:FlexiCap™
ratings:-
Packaging:-
Verpakking / doos:1808 (4520 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:1808Y2000392FFT
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:3900pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Beschrijving:CAP CER 3900PF 200V C0G/NP0 1808
Capaciteit:3900pF