1808Y5000823MDT
Onderdeel nummer:
1808Y5000823MDT
Beschrijving:
CAP CER 0.082UF 500V X7R 1808
Data papier:
1808Y5000823MDT.pdf
Invoering
Kopen 1808Y5000823MDT met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:500V
Tolerantie:±20%
Dikte (Max):0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt:X7R
Size / Dimension:0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie:FlexiCap™
ratings:AEC-Q200
Packaging:-
Verpakking / doos:1808 (4520 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:1808Y5000823MDT
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:0.082µF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
Beschrijving:CAP CER 0.082UF 500V X7R 1808
Capaciteit:0.082µF