180MXG560MEFC25X25
Onderdeel nummer:
180MXG560MEFC25X25
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 560UF 20% 180V SNAP
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
12642 Pieces
Data papier:
1.180MXG560MEFC25X25.pdf2.180MXG560MEFC25X25.pdf
Invoering
Kopen 180MXG560MEFC25X25 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:180V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.984" Dia (25.00mm)
Serie:MXG
Ripple Current:1.59A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:180MXG560MEFC25X25
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.063" (27.00mm)
Uitgebreide beschrijving:560µF 180V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 560UF 20% 180V SNAP
Capaciteit:560µF