1812Y2000271KFT
Onderdeel nummer:
1812Y2000271KFT
Fabrikant:
Knowles / Syfer
Beschrijving:
CAP CER 270PF 200V C0G/NP0 1812
Data papier:
1812Y2000271KFT.pdf
Invoering
Kopen 1812Y2000271KFT met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:200V
Tolerantie:±10%
Dikte (Max):0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt:C0G, NP0
Size / Dimension:0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serie:FlexiCap™
ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:1812 (4532 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:1812Y2000271KFT
lead Style:-
Afstand tussen de draden:-
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Soft Termination
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:270pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Beschrijving:CAP CER 270PF 200V C0G/NP0 1812
Capaciteit:270pF