1812Y2000561FFT
Onderdeel nummer:
1812Y2000561FFT
Beschrijving:
CAP CER 560PF 200V C0G/NP0 1812
Data papier:
1812Y2000561FFT.pdf
Invoering
Kopen 1812Y2000561FFT met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:200V
Tolerantie:±1%
Dikte (Max):0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt:C0G, NP0
Size / Dimension:0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serie:FlexiCap™
ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:1812 (4532 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:1812Y2000561FFT
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:560pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Beschrijving:CAP CER 560PF 200V C0G/NP0 1812
Capaciteit:560pF