Kopen 1N1343B met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 1.3V @ 30A |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 150V |
| Leverancier Device Pakket: | DO-203AA (DO-4) |
| Snelheid: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Serie: | SR20 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | DO-203AA, DO-4, Stud |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | -65°C ~ 200°C |
| montage Type: | Stud Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 18 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 1N1343B |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Standard 150V 16A Stud Mount DO-203AA (DO-4) |
| diode Type: | Standard |
| Beschrijving: | DIODE RECT 150V 16A DO4 |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 10µA @ 150V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 16A |
| Capaciteit @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |