Kopen 1N6643US met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 1.2V @ 100mA |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 50V |
| Leverancier Device Pakket: | D-5B |
| Snelheid: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Reverse Recovery Time (TRR): | 20ns |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | SQ-MELF, B |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | -65°C ~ 175°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 1N6643US |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Standard 50V 300mA Surface Mount D-5B |
| diode Type: | Standard |
| Beschrijving: | DIODE GEN PURP 50V 300MA D5B |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 50nA @ 50V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 300mA |
| Capaciteit @ Vr, F: | 5pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |