Kopen 200MXG680MEFCSN30X25 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 200V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Serie: | MXG |
| Ripple Current: | 1.75A |
| Polarisatie: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - Snap-In |
| Andere namen: | 1189-2878 200MXG680MEFCSN30X25-ND |
| Temperatuur: | -25°C ~ 105°C |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 200MXG680MEFCSN30X25 |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.063" (27.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 680µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP |
| Capaciteit: | 680µF |