20SEP56M+T
20SEP56M+T
Onderdeel nummer:
20SEP56M+T
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
CAP ALUM POLY 56UF 20% 20V T/H
Invoering
Kopen 20SEP56M+T met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:20V
Type:Polymer
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:OS-CON™, SEP
Ripple Current - lage frequentie:120mA @ 120Hz
Ripple Current - High Frequency:2.4A @ 100kHz
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:20SEP56M+T
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.315" (8.00mm)
Uitgebreide beschrijving:56µF ±20% 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 40 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):40 mOhm
Beschrijving:CAP ALUM POLY 56UF 20% 20V T/H
Capaciteit:56µF