2220J2000123KDT
Onderdeel nummer:
2220J2000123KDT
Fabrikant:
Knowles / Syfer
Beschrijving:
CAP CER 0.012UF 200V X7R 2220
Data papier:
2220J2000123KDT.pdf
Invoering
Kopen 2220J2000123KDT met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:200V
Tolerantie:±10%
Dikte (Max):0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt:X7R (2R1)
Size / Dimension:0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie:-
ratings:AEC-Q200
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:2220 (5750 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:2220J2000123KDT
lead Style:-
Afstand tussen de draden:-
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Epoxy Mountable, High Temperature
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:0.012µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
Beschrijving:CAP CER 0.012UF 200V X7R 2220
Capaciteit:0.012µF