2300HT-5R6-V-RC
2300HT-5R6-V-RC
Onderdeel nummer:
2300HT-5R6-V-RC
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
FIXED IND 5.6UH 25.8A 5 MOHM TH
Data papier:
2300HT-5R6-V-RC.pdf
Invoering
Kopen 2300HT-5R6-V-RC met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Toroidal
Tolerantie:±15%
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:1.280" Dia x 0.650" W (32.51mm x 16.51mm)
afscherming:Shielded
Serie:2300HT
ratings:-
Q @ Freq:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Temperatuur:-55°C ~ 200°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Powdered Iron
Fabrikant Standaard Levertijd:13 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:2300HT-5R6-V-RC
Inductie:5.6µH
Hoogte - Zittend (Max):-
Frequentie - Test:1kHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:-
Uitgebreide beschrijving:5.6µH Shielded Toroidal Inductor 25.8A 5 mOhm Max Radial
Beschrijving:FIXED IND 5.6UH 25.8A 5 MOHM TH
DC Resistance (DCR):5 mOhm Max
Huidige score:25.8A