250BXC22MEFCRI10X16
250BXC22MEFCRI10X16
Onderdeel nummer:
250BXC22MEFCRI10X16
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
Data papier:
1.250BXC22MEFCRI10X16.pdf2.250BXC22MEFCRI10X16.pdf
Invoering
Kopen 250BXC22MEFCRI10X16 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:250V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:BXC
Ripple Current:188mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:17 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:250BXC22MEFCRI10X16
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.709" (18.00mm)
Uitgebreide beschrijving:22µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
Capaciteit:22µF