Kopen 250TXW100MEFC12.5X30 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 250V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Serie: | TXW |
| Ripple Current: | 690mA |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Andere namen: | 1189-1209 250TXW100MEFC125X30 |
| Temperatuur: | -25°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 250TXW100MEFC12.5X30 |
| Lifetime @ Temp.: | 12000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.280" (32.50mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 100µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL |
| Capaciteit: | 100µF |