Kopen 250VXR330MEFC25X30 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 250V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Serie: | VXR |
| Ripple Current: | 1.2A @ 120Hz |
| Temperatuur: | -25°C ~ 105°C |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 250VXR330MEFC25X30 |
| Lifetime @ Temp.: | 7000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.260" (32.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 330µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP |
| Capaciteit: | 330µF |