Kopen 2981143 met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | - |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | - |
| Klemtype: | Screw Terminal |
| switching Voltage: | 250VAC, 250VDC - Max |
| Serie: | - |
| release Time: | 20ms |
| Relaistype: | Safety |
| Packaging: | Bulk |
| Andere namen: | PSR-SCP-24DC/ESD/5X1/1X2/T1 PSRSCP24DCESD5X11X2T1 |
| Temperatuur: | -20°C ~ 55°C |
| opereren Time: | 70ms |
| montage Type: | DIN Rail |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 3 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2981143 |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Safety Relay 3PST (3 Form A) 24VDC Coil DIN Rail |
| Beschrijving: | RELAY SAFETY 3PST 6A 24V |
| Contact Rating (Current): | 6A |
| Contact Material: | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Contactformulier: | 3PST (3 Form A) |
| coil Voltage: | 24VDC |
| coil Type: | - |
| coil Resistance: | 11 Ohms |
| coil Vermogen: | - |
| coil Current: | 150mA |
| Email: | [email protected] |