Kopen 2982511 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Load: | 12 ~ 140 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 24VDC |
| Klemtype: | Push In |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Serie: | PLC-OSP |
| Relaistype: | Relay |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Module |
| Output Type: | DC |
| Andere namen: | 277-5304 2982511-ND PLC-OSP- 24DC/110DC/3RW PLC-OSP-24DC/110DC/3RW |
| On-State Resistance (Max): | - |
| montage Type: | DIN Rail |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 5 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2982511 |
| load Current: | 3A |
| Uitgebreide beschrijving: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module |
| Beschrijving: | 6.2MM PLC OPTOCOUP DIN RAIL 24V |
| Circuit: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |