Kopen 2N3906 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 40V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | - |
| transistor Type: | PNP |
| Leverancier Device Pakket: | TO-92 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Andere namen: | 2N3906 LEAD FREE 2N3906CS |
| Temperatuur: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2N3906 |
| Frequentie - Transition: | 250MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 40V 250MHz Through Hole TO-92 |
| Beschrijving: | TRANS PNP 40V TO-92 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 100 @ 10mA, 1V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 50nA (ICBO) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | - |
| Email: | [email protected] |