Kopen 2N6609 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 140V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1.4V @ 800mA, 8A |
| transistor Type: | PNP |
| Leverancier Device Pakket: | TO-3 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 150W |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-204AA, TO-3 |
| Andere namen: | 2N6609 PBFREE 2N6609CS |
| Temperatuur: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2N6609 |
| Frequentie - Transition: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 140V 16A 150W Through Hole TO-3 |
| Beschrijving: | TRANS PNP 140V 16A TO3 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 15 @ 8A, 4V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 10mA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 16A |
| Email: | [email protected] |