Kopen 2SB1418AQA met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 80V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 2.5V @ 8mA, 2A |
| transistor Type: | PNP - Darlington |
| Leverancier Device Pakket: | MT-4-A1 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 2W |
| Packaging: | Tape & Box (TB) |
| Verpakking / doos: | 3-SIP |
| Andere namen: | 2SB1418A-(TA) 2SB1418A-TA 2SB1418A0A 2SB1418A0ATB 2SB1418A0ATB-ND 2SB1418AQATB 2SB1418ATB 2SB1418ATB-ND |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2SB1418AQA |
| Frequentie - Transition: | 20MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor PNP - Darlington 80V 2A 20MHz 2W Through Hole MT-4-A1 |
| Beschrijving: | TRANS PNP DARL 80V 2A MT-4 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 2000 @ 2A, 4V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100µA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 2A |
| Email: | [email protected] |