Kopen 2SD1819G0L met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 50V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 300mV @ 10mA, 100mA |
| transistor Type: | NPN |
| Leverancier Device Pakket: | SMini3-F2 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 150mW |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SC-85 |
| Andere namen: | 2SD1819G0LTR |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 2SD1819G0L |
| Frequentie - Transition: | 150MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 50V 100mA 150MHz 150mW Surface Mount SMini3-F2 |
| Beschrijving: | TRANS NPN 50V 0.1A SMINI-3 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 160 @ 2mA, 10V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100µA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 100mA |
| Email: | [email protected] |