2SK302200L
2SK302200L
Onderdeel nummer:
2SK302200L
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
MOSFET N-CH 60V 5A UG-2
Data papier:
2SK302200L.pdf
Invoering
Kopen 2SK302200L met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
VGS (th) (Max) @ Id:2.5V @ 1mA
Technologie:MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket:U-G2
Serie:-
Rds On (Max) @ Id, VGS:130 mOhm @ 3A, 10V
Vermogensverlies (Max):1W (Ta), 10W (Tc)
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Andere namen:2SK302200LTR
Temperatuur:150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:2SK302200L
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds:220pF @ 10V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs:-
FET Type:N-Channel
FET Feature:-
Uitgebreide beschrijving:N-Channel 60V 5A (Tc) 1W (Ta), 10W (Tc) Surface Mount U-G2
Drain naar de Bron Voltage (Vdss):60V
Beschrijving:MOSFET N-CH 60V 5A UG-2
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C:5A (Tc)