315VXR560MEFCSN35X45
Onderdeel nummer:
315VXR560MEFCSN35X45
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 560UF 20% 315V SNAP
Data papier:
1.315VXR560MEFCSN35X45.pdf2.315VXR560MEFCSN35X45.pdf
Invoering
Kopen 315VXR560MEFCSN35X45 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:315V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.378" Dia (35.00mm)
Serie:VXR
Ripple Current:1.5A
Polarisatie:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:315VXR560MEFCSN35X45
Lifetime @ Temp.:7000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.850" (47.00mm)
Uitgebreide beschrijving:560µF 315V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 560UF 20% 315V SNAP
Capaciteit:560µF