35RX301000MG412.5X25
Onderdeel nummer:
35RX301000MG412.5X25
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Data papier:
1.35RX301000MG412.5X25.pdf2.35RX301000MG412.5X25.pdf
Invoering
Kopen 35RX301000MG412.5X25 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:35V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.492" Dia (12.50mm)
Serie:RX30
Ripple Current:1.43A
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 130°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:35RX301000MG412.5X25
Lifetime @ Temp.:4000 Hrs @ 130°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:40 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.063" (27.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1000µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 130°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Capaciteit:1000µF